Herhangi bir sorunuz için bizi arayın..

+90 506 716 93 75

Projelendirme ve Taahhüt

İMG MÜHENDİSLİK
ELEKTRİK TESİSATI TAAHHÜT ve PROJELERİ

Firmamız anahtar teslim elektrik taahhüt projelerini gerçekleştirmektedir. Tüm iş güvenliği, teknik yönetmelikler kapsamında elektrik taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

İMG MÜHENDİSLİK
MEKANİK TESİSAT TAAHHÜT ve PROJELERİ

Mekanik tesisat projeleri makine mühendisleri ve teknik ressamlarca hazırlanır. Yapıların, endüstriyel tesislerin mekanik altyapısını tayin eden bu projelerde, binanın su, atık su, ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın önleme sisteminin nasıl olacağı ve bunlara ait cihaz türleri ve güçleri ile, binanın temiz su ve kanalizasyon hatlarının nerelerden geçeceği ve boru çapları belirtilir.

İMG MÜHENDİSLİK
ENDÜSTRİYEL DOĞALGAZ PROJELERİ

Endüstriyel doğalgaz tesisatı, bir endüstri tesisinde kullanılan doğalgazın taşınmasını ve kullanımını sağlamak için gerekli olan tüm boru hatları, regülatörler, filtreler, vanalar ve diğer ekipmanların tüm sistemi olarak tanımlanabilir.

İMG MÜHENDİSLİK
EKB ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Enerji israfının önlenmesini ve çevrenin korunmasını sağlamak için asgari olarak binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, sera gazı salımı seviyesi, yalıtım özellikleri ve ısıtma ve/veya soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren belgedir.

İMG MÜHENDİSLİK
GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ

  • Endüstriyel Çatı Güneş Enerji Santralleri
  • Arazi Tipi Güneş Enerji Santralleri

İMG MÜHENDİSLİK
KAMERA SİSTEMLERİ

İş yeri kamera sistemleri sayesinde hem dışarıdan gelebilecek tehlikeler hakkında farkındalık sağlanıyor hem de iş yeri içerisinde meydana gelmesi mümkün tehditler algılanabiliyor. İş yeri güvenlik kamera sistemleri hem iç mekanda hem de dış mekanda konumlandırılarak güvenlik açıklarını azaltabiliyor.